Bestvýlet je pomyslné alter ego Bestoudooru. Zatímco e-shop momentálně spí, Bestvýlet jede dál. Najdete zde tipy na výlety krátké i delší, tuzemské i zahraniční. A protože byl bestoutdoor.cz zaměřený na lezení a přidružené aktivity, najdete i zde na Bestvýletu sólokategorii věnovanou právě lezení, boulderingu či via ferratám. 


Fontaine de Vaucluse je společný název jak světoznámého pramenu řeky La Sorgue, tak i přilehlého městečka. Budete-li plánovat výlet po Provance, na tento název jistojistě narazíte. A proč byste toto místo neměli vynechat, vám přiblížíme v dalším z příspěvků blogu Best Výlet. Aneb na malé ploše spousta zajímavostí k vidění.

Jedna z výhod levných letenek je absence nutnosti přemýšlet nad tím, zda se vám to vyplatí i na krátkou chvíli. Vyplatí! Protože i za 48 hodin se toho dá stihnout poměrně dost. Třeba vidět Katánii a Taorminu. A právě o nich je tento příspěvek na blogu Best výlet.

Místo, kde jsou na jedné straně kopce plné strmých vápencových skal, na druhé břehy Lvího zálivu s menšími či většími plážemi, často ukrytými mezi skalami. To je druhý nejmladší národní park Francie, založený v roce 2012 Parc national des Calanques. Rozprostírá se mezi Marseille a Cassis a my se na něj nyní podíváme více zblízka.

Cestování na on-sight
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky