Bestoutdoor.cz byl mezi lety 2010 až 2020 e-shop zaměřený zprvu na outdoorové doplňky, postupem času se začal profilovat jako lezecký s širokou nabídkou produktů, jak lezeckých tak i pro výškové práce. Od roku 2017 měl svou vlastní výdejnu v Praze a přidala se k ní i půjčovna bouldermatek. 

Projekt e-shopu byl však v roce 2020 vlivem hned několika faktorů, z nichž nejpodstanějším byl Covid19, zastaven a v tuto chvíli e-shop není funkční. Doménu, a tedy své jméno, si držíme dál a spolu s ní i plány na další desetiletku ;) Ta však bude ve zcela jiné podobě, než tomu bylo doposud, kromě obchodu smaotného nabídne i další služby a mnohem více prostoru. Plány jsou velké, cesta k nim dlouhá, ale výsledek bude parádní. Těšte se s námi.


Bestoutdoor.cz momentálně nenabízí ani neprodává žádné zboží. Tyto stránky slouží především jako cestovatelský blog a platforma pro informování o budoucí podobě e-shopu Bestoutdoor.

Cestování na on-sight
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky